18 listopada 2022
W skrócie: Ruszyły prace przy budowie ogólnodostępnej strzelnicy w okolicach Bełchatowa. Dla kogo to wydarzenie:
03 marca 2020
W skrócie: Podstawy zasad bezpieczeństwa obsługi i budowy broni palnej. Dla kogo to wydarzenie: Dla
03 marca 2020
W skrócie:Zorganizowanie oryginalnego wieczoru panieńskiego to spore wyzwanie. Druhna lub świadkowa, która zwyczajowo się tym

Czytaj więcej

02 marca 2020

Do Waszej dyspozycji na naszej strzelnicy znajdzie się broń kultowa znana z filmów akcji taka jak AK 47 tak zwany "kałach" czy UZI, karabiny szturmowe  AR15  czyli słynne z wojny Wietnamskiej M16 czy jego skrócona wersja M4 takich producentów jak FedArm, Mossberg czy Smith & Wesson, karabiny precyzyjne czy snajperskie typu repetier jak  Remington, Mosin, Mauser, Ruger czy czeskiej produkcji karabinki sportowe Ćeska Zbrojovka. W naszych zasobach znajdziecie Państwo również broń historyczną jak i kolekcjonerską jak PPSh wz41 czyli pospolita z II Wojny Światowej "pepesza" , duży ciężki karabin maszynowy na dwójnogu z magazynkiem talerzowym DP 28, słynną TT - etke Tokarewa, polskiego RAKA oraz całą masę pistoletów takich jak GLOCK, BERETTA, COLT, WALTHER, CZ SHADOW, VIS czy rewolwery w kalibrze 357 Magnum. Posiadamy również dające dużo frajdy strzelby gładkolufowe tak zwane "shotgun" czy inaczej "pompka" między innymi takich producentów jak WINCHESTER, MOSSBERG czy UZKON, HATSAN.  

 

 

W naszej małej zbrojowni posiadamy różnego rodzaju i kalibru broń długą i krótką, karabiny, pistolety, rewolwery i strzelby powtarzalne i samopowtarzalne jak i dubeltówki. Nasz mały arsenał ciągle się powiększa.

 

Nasz mały arsenał

+48 794 081 465  elpistolero@adres.pl        sklep@elpistolero.pl     strzelnicaebe@elpistolero.pl

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmową wiedzę o EL PISTOLERO Bełchatów.

Zapisz się do newslettera!